Учасники іконописної студії “Соборна” пішли на канікули.

IMG_9949-0018 червня відбулось останє заняття в цьому сезоні, учасників іконописної студії “Соборна”. Ось уже як два роки в стінах просвітницького центру проводяться заняття з вивчення основ іконопису. За цей час під керівництвом іконописця Ольги Андрєєвої учасники студії встигли опанувати техніку іконопису: навчитися послідовності написання ікони та її основним етапам – вибору основи, накладенню грунту, живопису і закріпленню оліфою.

IMG_3519-0011Цього року студія вперше взяла участь у виставці православних ікон. Спеціально до свята Торжества Православ’я у галереї «Соборна» відкрилася традиційна щорічна Всеукраїнська виставка православних ікон, започаткована ще з благословіння нині почившого Блаженнішого Митрополита Володимира. До уваги відвідувачів були представлені дивовижні творіння іконописців з різних куточків України. У виставці взяли участь Іконописна школа-майстерня при Харківській духовній семінарії, Іконописне відділення Полтавської місіонерської духовної семінарії,Майстерня-школа іконопису «Ассіст» (м. Вінниця), Криворізька єпархіальна іконописна школа ім.преподобного Андрія Рубльова, Факультет іконопису Православного центру прикладних мистецтв ім. прп. Іоана Дамаскіна (Голосіївський Свято-Покровський монастир) та  Іконописна студія “Соборна” (Кафедральний собор УПЦ).

IMG_9944Дивлячись на роботи іконописців, починаєш глибше розуміти висловлення: “Ікона – вікно в Горній світ” та по-новому цінувати наші споконвічні церковні традиції.

Для тих хто хоче долучитись до “таїнства” іконопису. Заняття продовжаться з наступного сезону, а саме 7 вересня (понеділок) 2015р. о 12.00 за адресою: м. Київ, Залізничне шосе, 3, Галерея «Соборна» (м. Либідська)
Зв’яжіться з нами: (044) 529-03-59, (097) 260 75 45, [email protected] – Ольга Андрєєва, координатор іконописної студії