У галереї Соборній відбулося зібрання духовенства благочинь Південного вікаріатства

28 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія при Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору УПЦ, в галереї “Соборна”, відбулося зібрання духовенства благочинь Південного київського вікаріатства. Нараду очолив секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук.

DSC 0533

На зібранні були присутні: благочинний Солом’янського благочиння і голова Юридичного відділу Київської єпархії протоієрей Ярослав Шовкеник, Печерського – протоієрей Володимир Косточка, Голосіївського – протоієрей Павел Кирилов, Святошинського – протоієрей Діонісій Дунаєв та настоятелі храмів благочинь. Від Кафедрального собору приймав участь благочинний Андріє-Володимирського храму протоієрей Павло Білий.

Священики обговорили деталі щодо перереєстрації парафіяльних статутів, а також поточні адміністративні питання.

DSC 0531

DSC 0545