Запрошуємо! 22 квітня – духовна бесіда «Як створити міцну та люблячу сім’ю?»

22 квітня 2015 ієрей Димитрій-001Досвідом сімейного життя поділяться ієерей Димитрій та матінка Юлія Прокопенко – батьки 8 дітей.  Ієрей Димитрій Прокопенко настоятель храмів на честь святого рівноапостольного князя Володимира у с.Дернівка та Свято-Троїцького храму с. Пасічна Баришівського району Київської області. Матінка Юлія – регент храмів та турботлива мама великого сімейства. Отець Димитрій Прокопенко – один із духівників Православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість», окормляє  багатодітні сім’ї, проводить духовні бесіди для багатодітних сімей.

Під час зустрічі ми дізнаємось про те, як створилася щаслива сім’я Прокопенко;  про сімейні правила та  традиції виховання є в сім’ї Прокопенків;   почуємо відповіді на ключові питання бесіди та зможемо поставити своє запитання.

Ця зустріч буде корисною:

• для всіх, хто шукає другу половинку;
  • для подружніх пар, які хочуть покращити взаємостосунки та сімейну атмосферу;
  • для батьків, які хочуть отримати поради щодо виховання дітей;
  • для  всіх, хто дбає про збереження сім’ї як соціального інституту.

Зустріч відбудеться, як завжди, в галереї «Соборна» (вхід зі сторони автостоянки).

Наша адреса: Залізничне шоссе, 3.
Телефон для довідок: (044) 529 03 59.
Ваші запитання ви можете надіслати заздалегідь: [email protected]

Запрошуємо! 22 квітня – духовна бесіда «Як створити міцну та люблячу сім’ю?»: Один комментарий

1. Подія, варта підтримки та поширення, що й учиняю та вас, читачі, закликаю.
    З Богом, Олександр Кривенко