Малий престол Свято-Андріє-Володимирського храму

IMG_0579-00113 грудня Православна Церква урочисто вшановує пам’ять святого апостола Андрія Первозванного. Цього дня у Свято-Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору відбулося престольне свято. Святкову Божественну Літургію у храмі цього дня очолив Голова Парафіяльної ради та ключар Кафедрального собору єпископ Бородянський Варсонофій у співслужінні кліриків парафії.

На малому вході з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, владика Варсонофій возвів ієрея Сергія Дерменжи в сан протоієрея, а диякона Олександра Юська нагородив носінням подвійного ораря.

Після Божественної Літургії єпископ Варсонофій привітав усіх парафіян та гостей храму з престольним святом і запросив на спільну трапезу до галереї «Соборна». Цього дня спеціально до свята Духовно-просвітницький центр підготував святковий обід для двохсот людей.

Дарія Кривошея