«Кресту Твоему покланяемся, Владыко, и Святое Воскресение Твое славим…»

15 квітня, у Великий Вівторок, у Свято-Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору УПЦ відбулося освячення храмової Голгофи. Чин освячення очолив Голова Парафіяльної ради та ключар собору єпископ Бородянський Варсонофій.

Після богослужіння владика Варсонофій відмітив важливість цієї події для храму, особливо у дні Страсного тижня, щоб громада Кафедрального собору змогла гідно підготуватися до зустрічі Світлого Христового Воскресіння.

У перекладі Голгофа означає «лобне місце» і являє собою дерев’яний хрест з розп’ятим на ньому Спасителем. Храмова Голгофа є прообразом гори, що знаходилася недалеко від Єрусалиму і на якій був розіп’ятий Ісус Христос. Неподалік від Голгофи знаходиться Гроб Господній, висічений у скелі.