Вітаємо учасників першої інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”

IMG_335006 грудня просвітницький центр кафедрального собору УПЦ (галерея “Соборна”) провів першу гру для юних ерудитів “Що? Де? Коли?”. Головну мету турніру організатори вбачають у наданні дітям можливості реалізації власних інтелектуальних здібностей, залучення дітей та підлітків до традицій змістовного і корисного дозвілля.

Ведучим цього дня став студент ІІІ курсу Київської Духовної Академії і Семінарії, Богдан Присяжнюк. До команди увійшли учні різних недільних шкіл м.Києва, а саме: Чуркіна Лучана (Храм Преображенія Господня, Солом’янське благочиння), Гарбуз Роман (Храм Введення Божої Матері «Обиденний», Голосіївське благочиння), Макєєва Марія (Свято-Макаріївський Храм, Шевченківське благочиння 1), Федько Іван (Храм Феодосія Чернігівського, Святошинське благочиння), Загородній Миколай (Храм Миколая Чудотворця, Дарницьке благочиння), Ярослав Кушнерчук (НШ Духовно-просвітницького центру (галерея «Соборна»),Печерське благочиння), Синявський Ілля (Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці, Святошинське благочиння) Федір Добровольський (Храм Адріана и Наталії, Деснянське благочиння), Арсеній Добровольський (Храм Адріана и Наталії, Деснянське благочиння).IMG_3352

Команді було не просто, оскільки учасники вперше познайомилися, вперше сіли за стіл гри, але і вперше стали призерами. Дякуючи зібраності команди, правильному перерозподілу обов’язків, а також особистим якостям капітана команди Ярослава Кушнерчука (якого обрали гравці перед початком гри) ерудити змогли на рівні вийти із ситуації програшу на початку – до впевненої перемоги 6:3 у фіналі гри.

IMG_3376-001

На учасників гри чекали чудові пам’ятні призи від галереї «Соборна», іменні грамоти, а також приз від партнеру гри – Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» http://www.experimentanium.com.ua/ . 21 грудня команда ерудитів «Що? Де? Коли?» запрошена на безкоштовну екскурсію до «Експериментаніуму».

Колектив галереї «Соборна» висловлює щиру подяку адміністрації закладу. Про проведення другого туру гри «Що? Де? Коли?» буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за анонсами.

Увага!!!! 20 грудня (неділя) о 16:00 галерея «Соборна» запрошує усіх бажаючих (10-16 років) на тренувальну гру «Що? Де? Коли?» для формування офіційної команди ДПЦ КС УПЦ, яка прийматиме участь в інтелектуальних іграх організованих на площадках нашої столиці.

Щоб приєднатися до заходу протрібно зв’язатися із координатором проекту – менеджер з організації масових заходів для дітей ДПЦ КС УПЦ, Людмила Михайлівна Гончарова (097) 221 91 25, (044) 529 03 59.