В суботу 1 листопада відбулось чергове заняття вихованців місіонрсько – просвітницького проекту “Школа миру”.
Цей день був наповнений святковим настроєм, адже серед вихованців була іменниниця.
“Іменинниця – Валя, їй виповнилося 1 листопада 11 рочків. Вони з її братиком Стьопою та їх родиною лишаються в Києві зимувати (тобто у таборі в Голосієво) бо в тата ніби є тут якась робота (здається на будівництві), дуже старанні учні, особливо Валя, прогрес у навчанні дуже помітний, вони всі старанно виконують домашні завдання і з нетерпінням чекають наступного зяняття в “Школі миру”. Уся команда волонтерів від щирого серця вітає Валю з днем народження. Бажаємо їїй здоров’я та гарного життя.”- зауважила Ангеліна Гусар, співкоординатор місіонерсько – просвітницького проекту “Школа миру”.
Доречі діти займаються на заняттях не тільки вивченням букв та правопису, але й приймають участь у майстер – класах з декоративного мистецтва. Сьогодні діти отримали можливість власноруч створити “листівку добра”. Це листівка із зображенням долоньок, квітів… та побажанями про мир та любов серед людей.
У більшості дітей – ромів немає вибору у житті. Вони знають тільки життя в таборі певний вид заробітку та поснійні переїзди з місця на місце. Більшість батьків не розуміє, для чого дітям освіта. У ромів – інші цінності. Насамперед – вижити. Тому першочерговим завданням “Школи миру” є допомогти дітям побачити нові можливості у житті.








