Останній шанс поколядувати в цьому році

99рождественские гимныУвага! Унікальна можливість востаннє в цьому році побувати на концерті хорових колективів, темою якого є різдвяні колядки. 27 січня (вівторок) в стінах галереї “Соборна” зберуться хорові колективи з різних куточків Київської єпархії. Хорові колективи об’єдналися в останні дні січня, щоб ще раз прославити Бога та в родинному колі “православної сім’ї” провести святковий вечір та поспівати улюблені з дитинства різдвяні піснеспіви. Прозвучать унікальні твори, присвячені Різдву Христовому, в тому числі від фольклорних колективів «Сік землі» (с.Лишня), «Калиновий гай» (с. Осикове), «Лебедина пісня» (с.Мостище) . Ця подія якнайкраще показує соборність Української Православної Церкви, так як Сам Христос сказав: “Там, де двоє і троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них”.

Цього дня для Вас співатимуть:

Хор регентських курсів при Київської духовної академії і семінарії

Хор Сестринства милосердя на честь  Святої Прмч. Єлизавети

Хоровий ансамбль Вищих Свято-Володимирських православних богословських курсів

Хорові колективи Макарівщини

–          «Сік землі» (с.Лишня)
–          «Калиновий гай» (с. Осикове)
–          «Лебедина пісня» (с.Мостище)

Хор православного центру прикладних мистецтв (Покровський монастир)

Гурт «Роксоланія» та інші творчі колективи м. Києва.

Вечір-концерт «Різдвяні піснеспіви»  відбудеться 27 січня о 19.00 в за адресою : м.Київ, Залізничне шосе, 3