Дитяча молитва у Кафедральному соборі УПЦ

Литургия225 жовтня в Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового відбудеться “дитяча” Літургія. У жовтні її особливістю стане те, що в храмі буде створено експериментальний дитячий куточок, за допомогою якого наймолодші діти зможуть довгий час знаходитися в храмі, слухати Богослужіння і при цьому по можливості не відволікати вірян та батьків від самої служби.

У майбутньому планується дитяча кімната, де волонтери або батьки по черзі будуть слідкувати за дітьми, а також спілкуватися після Богослужіння. Але для цього потрібно виконати першочергові будівельні роботи з перекриття всього комплексу, що зараз і робиться, а також зробити ремонт у вільних приміщеннях.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до соборної дитячої молитви – дорослих і маленьких, хресників, племінників, учнів та всіх вірних чад Православної Церкви!