Розпочався набір груп на курси жестової мови з “Чути серцем”, у форматі “ЛІТНІЙ ІНТЕНСИВ”.

Чути-серцемНедільна школа для людей з вадами слуху та мовлення “Чути серцем” запрошує усіх бажаючих до вивчення мови людей зі “світу тиші”. Головною метою та завданями курсів є подоланя бар’єру, що розділяє священнослужителів, православних місіонерів, волонтерів, слабочуючих та глухих людей із зовнішнім світом в тому числі духовним. Жестова мова – це, засіб спілкування глухих та слабочуючих людей. В рамках курсів учасники вивчаються основи жестової мови, у тому числі систему мови, її різновиди, азбуку жестів, рахунок, жестову лексику, церковну лексику та вивчення жестових знаків, введення в спеціальність сурдоперекладача, практичні заняття в рамках недільної школи, участь у перекладі Божественої літургії, культуру та психологію нечуючих людей.

Навчання проводить викладач жестової мови Київської духовної академії та семінарії, куратор недільної школи для людей з вадами слуху «Чути серцем» , психолог-консультант Анна Андріївна Блощинська, яка має багаторічний досвід роботи з нечуючими людьми.

Реєстрація на курси до 29 травня:  [email protected], або по тел.:067 289 77 55 Анна