Курси жестової мови від “Чути серцем”.

IMG_7758Головною метою та завданями курсів є подоланя бар’єру, що розділяє священнослужителів, православних місіонерів, волонтерів, слабочуючих та глухих людей із зовнішнім світом в тому числі духовним. Жестова мова – це, засіб спілкування глухих та слабочуючих людей. В рамках курсів учасники вивчаються основи жестової мови, у тому числі систему мови, її різновиди, азбуку жестів, рахунок, жестову лексику, церковну лексику та вивчення жестових знаків, введення в спеціальність сурдоперекладача, практичні заняття в рамках недільної школи, участь у перекладі Божественої літургії, культуру та психологію нечуючих людей.

Навчання проводить викладач жестової мови Київської духовної академії та семінарії, куратор недільної школи для людей з вадами слуху «Чути серцем» , психолог-консультант Анна Андріївна Блощинська, яка має багаторічний досвід роботи з нечуючими людьми. Заняття проходитимуть у неділю з 15:30 до 17:00 та в середу о19:00

Заняття проводяться в просвітницькому центрі КС УПЦ за адресою: м.Київ, Залізничне шосе, 3, галерея «Соборна» (вхід з боку автостоянки). Детальна інформація за тел.: 067 289 77 55 Анна Андріївна Блощинська