Виставку «Наш Афон» представлять у Міжрегіональної Академії управління персоналом

МАУП

19 лютого фотовиставка «Наш Афон» відкриється у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі імені Ярослава Мудрого Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Для православних всього світу гора Афон – одне з найголовніших святих місць, земний уділ Божої Матері. Життя ченців у афонських монастирях проходить в працях і молитвах, вона цілком присвячена служінню Богові. Богослужіння проводяться в суворій відповідності до статуту в ранкові та вечірні години. До речі, час на Афоні до цих пір вимірюється за візантійським зразком. У вільний від молитов час ченці обробляють землю, доглядають за домашніми тваринами, пишуть ікони, вивчають писання святих отців Православної Церкви.

Глибше ознайомитися з життям Святої гори Афон тепер можна завдяки унікальній фотовиставці відомого грецького фотохудожника Костаса Асіміса, який восени 2013 року передав більше 80 світлин до виставкового фонду галереї «Соборна». З тих пір виставка побувала у багатьох місцях Києва.

Відкриття – о 12.50. Вхід вільний.

м. Київ, вул. Фрометівська, 2 (корпус № 24)