У галереї “Соборна” відбулося свято Миколая для дітей із зони АТО (+Відео)

IMG_1735-00220 грудня у галереї «Соборна» відбулося свято Миколая для дітей із зони АТО. Свято ініціював Синодальний відділ Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань за підтримки громадської організації “Троица”, громадської організації “Фома” та Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору. Активно підтримали захід волонтери з більшості храмів Києва.

У святковому заході прийняв участь Голова парафіяльної ради Кафедрального собору єпископ Бородянський Варсонофій, який благословив діток та привітав усіх присутніх зі святом.

На маленьких переселенців цього дня чекала цікава та насичена програма – святковий концерт, солодке частування, різноманітні майстер-класи, конкурси та ігротеки. Наприкінці святкового дійства малеча отримала подарунки.

За словами організаторів, головна мета цього святкового благодійного заходу – повернути діткам зі Сходу України віру в торжество добра і надію на мир, подарувати їм радість та святковий настрій.

vlcsnap-2014-12-20-22h50m18s49Анастасія Борзюк – виконавчий директор громадської організації “Фома”:

Общественная организация “Фома”, а также ребята-волонтеры из большинства храмов Киева, в том числе Ионинская молодежка, храм святителя Луки, скауты – все мы объединились здесь для того, чтобы подарить детям радость, чтобы последовать примеру святиля Николая, нашего Мирликийского чудотворца, который всегда шел навстречу тем, кто нуждается. Такое небольшое утешение мы хотели подарить всем деткам, которые здесь сегодня собрались – деткам-переселенцам и их родителям, чтобы объединить их , помочь им почувствовать праздник в это нелегкое время и прославить имя Божие.

Дарія Кривошея