Виставка «Наш Афон» відкриється у Дарницькому благочинні

Наш Афон афиша 2У вересні виставку «Наш  Афон»  буде приймати 2-ге Дарницьке благочиння Київської єпархії.  Ініціативу даного благочиння підтримали Дарницька районна адміністрація, Палац культури «Дарниця» та Собор святої рівноапостольної княгині Ольги (2-ге Дарницьке благочиння).

Нагадаємо, у 2013 році  з благословення  Блаженнійшого Митрополита Володимира Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ на честь  Воскресіння Христового  в рамках  проекту  галерея «Соборна»  розпочав  просвітницький  проект «Наш Афон».  Мета фотовиставки – ознайомлення громадськості з життям, побутом та історію становлення і  розвитку монастирів Святої Гори Афон.

Даний проект реалізовується за підтримки постійного партнера Паломницького Центру УПЦ, що діє при відділі зовнішніх церковних зв’язків, а також за підтримки  благочинній  столиці.

Відкриття виставки відбудеться  20 вересня о 11 годині.
Кожен бажаючий зможе ознайомитись з виставкою з 20 вересня  до 10 жовтня за адресою: м. Київ, вул. Заслонова, 18 (Палац культури “Дарниця”)