Зі святом Преображення Господнього! (фоторепортаж)

IMG_6046-00119 серпня Православна Церква урочисто вшановує свято Преображення Господа нашого Ісуса Христа. Цього дня Божественну літургію у храмі Всіх святих очолив благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій у співслужінні кліру.

Преображення Господнє – історична подія, про яку повідомляють три євангелісти – Матвій, Марк і Лука (Мф.17,1-9​​, Мк.9: 1-8, Лк.9: 28-36).

Преображення є явленням Сина при свідченні Отця в Дусі Святому, тобто одкровення всіх Осіб Святої Трійці. Як писав святитель Іоанн Златоуст, «Господь преобразився не без причини, але щоб показати нам майбутнє преображення єства нашого і майбутнє Своє пришестя».

Традиційно, цього святкового дня відбувається освячення плодів нового врожаю – яблук, груш, винограду та ін.

Фоторепортаж – Дарія Кривошея