Запрошуємо на Престольне свято!

Через тиждень після свята Трійці вся повнота Православної Церкви відмічатиме День Всіх святих. Віряни з вірою, радістю і теплом щиро возноситимуть молитви тим, хто бережно прийняв дари Святого Духа та досяг святості – найвищого призвання християнина.

Вірні слуги, угодники та друзі Христові – святі шанувалися з найраніших століть християнства. Завдяки цим дивовижним благочестивим людям ми бачимо, як близько до нас благодать Господа нашого Ісуса Христа.  Разом з Пресвятою Богородицею Всі святі – найкращі помічники кожного вірянина.

З радістю запрошуємо на Престольне свято храму на честь Всіх святих комплексу будівництва Кафедрального собору! Після урочистої Божественної Літургії на всіх чекає святкова програма – спільна трапеза, теплий родинний концерт, цікаві майстер-класи для всієї родини та захопливі ігротеки для найменших гостей свята.

Гостинно чекаємо на Вас 15 червня за адресою:

м. Київ, Залізничне шосе, 3, станція метро «Либідська»