Блаженніший Володимир – той, хто врятував українське православ’я…

IMG_1757Протягом декількох тижнів у галереї “Соборна” працювала дитяча виставка – конкурс присвячена святкуванню Воскресіння Христового. Понад триста учасників, більше чьотирьохсот робіт та 53 переможці, але є серед них особлива дівчинка – дуже скромна і в тойже час мудра не на свої роки. Її робота незалишила ні одного відвідувача без емоційного всплеску. Серед низки писанок, вишивок, картин усі зупиняли свої погдяди на роботу “Мить з життя Предстоятеля” та немогли повірити, що автором є дівчина – якій всього 16 років. 27 квітня відбувся фінальний гала-концерт пасхального фестивалю, на якому всіх присутніх нагородили, в тому числі і Головакіну Маргариту також особисто подякував за її творчість і благословив на подальший творчий ріст Голова Парафіяльної ради Кафедрального собору єпископ Бородянський Варсонофій та нагородив почесною грамотою.

На запитання чому серед усіх ідей вибрала саме таку тему для роботи Маргарита своєю відповіду розчулила усіх присутніх в залі  – ” Блаженніший Володимир – той, хто врятував українське православ’я від розколу, той, хто відродив Канонічну Церкву, духовність українського народу. Митрополит Володимир відомий як проповідник, богослов, духовний письменник. Це Людина, яка зазнала чимало поневірянь за віру, але все витримала і своїм подвигом благочестя, смирення та любові до ближнього подає приклад для служіння іншим. Митрополит Володимир дійсно яскрава особистість….