Пасхальний фестиваль «Візерунки Великодня – 2014» (День №1 “Хорові зустрічі”) + Відео

IMG_9405Сьогодні у Києві стартував Пасхальний фестиваль «Візерунки Великодня – 2014». У галереї «Соборна», що діє при просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового. Фестиваль проходить вже третій рік поспіль. Урочисте відкриття заходу традиційно розпочався з молитви – молебень на початок доброї справи  який очолив голова парафіяльної ради собору єпископ Бородянський Варсонофій у нижньому Андріє-Володимирському храмі собору.

Першого дня фестивалю відбулися “Хорові зустрічі”,  учасники зайняли наступні номінації :

–          Дитячий хор при храмі святих Косьми і Даміана Римських – Диплом у номінації  – “Кращий твір на духовну тему”;
–          Дитяча вокально-хорова студія «Янголятко» Свято-Троїцького собору (Троєщина) – Диплом у номінації – “Краща музична виразність”;
–          Хор недільної школи Свято-Кирилівського чоловічого монастиря  – Диплом у номінації – “Кращий духовно – просвітницький виступ”;
–          Хор старших класів Дитячої музичної школи № 33 «Сузір’я»  – Диплом у номінації – “Кращий хоровий виступ”;
–          Хор молодших класів Дитячої школи № 33 «Сяйво»  – Диплом у номінації – “Кращий художній спів“;
–          Народний художній колектив «Веснянка» – Диплом у номінації – “Краща вокальна майстерність“;
–          Хор недільної школи при храмі Преображення Господнього – Диплом у номінації – “Перші кроки на сцені“;
–          Народний художній колектив – фольклорний гурт “Маків цвіт” – Диплом у номінації – “Кращий фольклорний виступ“;

IMG_9141Журі першого дня фестивалю:

–          Протодиякон Дмитро Болгарський – заслужений діяч мистецтв України, диригент, кандидат богослов’я, кандидат музикознавства

–          Вікторія Гогенко – музикознавець, композитор

–          Ганна Коропніченко – фольклорист, керівник фольклорного ансамблю «Многая лета»

Партнери фестивалю: Дитячий парк розваг “Хеппілон”, Музей науки “Експериментаніум”, Синодального інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, Телепрограма “Правосланий вісник” (Перший національний),  Асоціації діячів кіноосвіти та медіапедагогіки України, Православний журнал «Фома в Україні», Офіційне видання УПЦ «Церковна православна газета», Інформаційний веб-портал УПЦ «Православіє в Україні», Українське Радіо, компанія “Gallery Plys”, Український форум благодійників та інш.

Всі колективи були відзначені у різних номінаціях – кращий хоровий виступ, краща вокальна майстерність, кращий фольклорний твір та інші. А переможцем у головній номінації – Кращий духовно-просвітницький хоровий виступ – став хор недільної школи Свято-Кирилівського чоловічого монастиря.

Запрошуємо Вас розділити Пасхальну радість на фестивалі «Візерунки Великодня» у галереї «Соборна»! У середу, 23 квітня, відбудуться театральні зустрічі. Фестиваль триватиме до кінця тижня. Гала концерт 27 квітня 2014 о 13:00