Вже третій рік поспіль… (+ Відео)

IMG_42789 березня, у першу неділю Великого посту, коли Православна Церква соборно вшановує свято Торжества Православ’я, у галереї «Соборна», що діє при Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового, вже третій рік поспіль відбувся традиційний концерт православної авторської пісні.Цього дня для всіх присутніх виступили хор храму преподобного Агапіта Печерського, хоровий колектив «Деміївка», автори-виконавці – лауреати Міжнародних православних фестивалів Володимир Ольшанніков, Петро Романцев, Іванна Братусь, Євгеній Синявський (гітара), Світлана Потера, Людмила Херувимська, диякон Володимир Шинкарук та співачка Лариса Кравчук. А також поетеси – Вікторія Осташ, Людмила Папка, Тетяна Лазаренко та Олександра Журковська.

Концерт «Торжество Православ’я» організував Клуб авторської пісні Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового (керівник – диякон Володимир Шинкарук).

Дарія Кривошея